Bohumín, Čs. armády 360

Pudlov - blízko sjezdu z D1

+420 778 082 405

tomas@mroauto.cz

Po - Pá: 7:00 - 16:00

V SOBOTU 7:00-12:00

výměna rozvodů

S výměnou rozvodů máme mnohaleté zkušenosti u většiny běžně používaných aut. Pokud hledáte mechanika, který Vám spolehlivě a rychle vymění kompletní rozvody za příjetelnou cenu, jste u nás na správném místě. Používáme především rozvody renomovaných a ověřených značek, které zaručí svou kvalitu a dobrou trvanlivost.

Jak dlouho výměna trvá?

Výměna rozvodů je u každého motoru jinak složitá a od toho se odvíjí také cena a délka trvání servisu. Snažíme se všechny opravy dělat expresně a tak Vám přesnou délku trvání sdělíme rádi osobně.

Kolik výměna stojí?

Cena výměny rozvodové sady se odvíjí od značky a typu motoru. Snažíme se pro zákazníky vybírat ideální kompromis mezi cenou a kvalitou rozvodů pro Váš vůz.

Jak často měnit rozvody?

Rozvody mají svou životnost danou výrobcem, ale zkušený mechanik pozná, zda je čas na jejich výměnu či nikoliv. Určitě je dobré rozvody vyměnit preventivně, pokud mají svůj nájezd, ale tváří se vpořádku.

Zvládneme i Váš vůz?

S největší pravděpodobností zvládneme, protože umíme rozvody měnit téměř u všech běžně používaných motorů a značek. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonu nebo emailu.

Objednejte se na výměnu

Pokud Vás čeká výměna rozvodů na svém voze a chcete auto svěřit do péče profesionálů, tak neváhejte a spojte se s námi. Rádi Vám bezplatně spočítáme kalkulaci výměny rozvodů.

Proces dynamické výměny oleje v automatické převodovce (ASB) umožňuje kompletní výměnu veškerého oleje v systému. Při běžném způsoby výměny, tedy pomocí gravitace dojde k výměně pouhých 40-60% oleje. Zbytek kapaliny zůstane ve vodičích, ovladači a převodníku. Takže při této běžné výměně dojde spíše k naředění starého oleje novým. V tomto je proces dynamické výměny zcela jedinečný a efektivní.

Dynamická výměna oleje v automatických převodovkách Ostrava . Postaráme se o výměnu oleje ve vaší automatické převodovce.

Ukázka z výměny

S výměnou rozvodového ústrojí máme letité zkušenosti.
Provádíme

Evropské vozy

BMW, Audi, Volkswagen, Peugeot, Citroen, Seat, Škoda, Fiat, Ford, Renault a další

Americké vozy

Ford, Dodge, Chevrolet, Lincoln, Cadillac, Chrysler a další

Asijské vozy

Nissan, Honda, Lexus, Hyundai, KIA, Suzuki, Mitsubishi, Mazda, Toyota, Subaru a další

Britské vozy

Land Rover, Mini Cooper, MG, Jaguar, Morgan a další

Jak proces probíhá?

1. Připojíme zařízení k zahřáté převodovce

2. Mazací systém automatické převodovky se čistí prostředky (přidávanými do staré kapaliny).

3. Odstraňujeme starý olej spolu s čistícími prostředky („vypouštěním“ použité kapaliny pomocí čerpadla při zavádění nového – bez rizika „suchého“ chodu krabice).

4. Nový olej nahrazuje použitý olej. Tento proces vyžaduje asi o 3 litry více oleje, než je kapacita převodovky. Tento přídavný olej se používá k úplnému odstranění použité kapaliny.

5. Vyměňujeme filtr převodovky (ne každá automatická převodovka má vyměnitelný filtr).

6. Zkontrolujeme hladinu maziva v převodovce.

7. Přizpůsobení převodovky novým pracovním podmínkám (prováděno pomocí diagnostiky). Aby byly zachovány správné pracovní podmínky, je třeba vyměnit olej v automatické převodovce nejméně každých 50 000 km!

Ceník výměny rozvodů

Ceník této služby nejde obecně napsat, jelikož se liší v závislosti na typu auta a složitosti výměny. Pro Vaší lepší představu uvádíme pár vzorových příkladů výměny u běžně používaných aut.