Bohumín, Čs. armády 360

Pudlov - blízko sjezdu z D1

+420 778 082 405

tomas@mroauto.cz

Po - Pá: 7:00 - 16:00

V SOBOTU 7:00-12:00

AUTOMATICKÉ PŘEVODOVKY

Provádíme dynamickou výměnu oleje ve většině typů běžně používaných automatických převodovek. Díky spolupráci s přední společností Magneti Marelli jsme zahrnuli tento důležitý úkon také mezi naše služby. Pořídili jsme nový špičkový stroj, který Vaší převodovce dopřeje prvotřídní péči a tak pomůže výrazným způsobem prodloužit životnost i správnou funkčnost Vaší automatické převodovky. Používáme také nejvhodnější oleje pro danou převodovku.

Jak dlouho výměna trvá?

Proces výměny není příliš časově náročný a tak nebudete několik dní bez svého vozu. Pro aktuální info o délce výměny, nás prosím kontaktujte. Obvyklé 3-5 h.

Kolik výměna stojí?

Cena výměny oleje se liší podle typu převodovky a značky vozu. Níže najdete orientační ceník pro běžně používané převodovky a značky.

Jak často měnit olej?

Automobilky mnohdy tvrdí, že je náplň v převodovce doživotní (cca 200 000km), ale realita je taková, že se doporučuje výměna co 50 000km.

Zvládneme i Vaši převodovku?

Pravděpodobně ano, díky špičkovému stroji Magneti Marelli umíme provést výměnu na většine užívaných automatických převodovek.

Objednejte se na výměnu

Pokud máte zájem o více informací, cenovou nabídku nebo se chcete objednat na výměnu oleje, kontaktujte nás. Dynamický proplach automatické převodovky Ostrava. Výměna oleje v automatické převodovce s proplachem.

Nechejte si vyměnit olej v automatické převodovce u specialistů! 

Proces dynamické výměny oleje v automatické převodovce (ASB) umožňuje kompletní výměnu veškerého oleje v systému. Při běžném způsoby výměny, tedy pomocí gravitace dojde k výměně pouhých 40-60% oleje. Zbytek kapaliny zůstane ve vodičích, ovladači a převodníku. Takže při této běžné výměně dojde spíše k naředění starého oleje novým. V tomto je proces dynamické výměny zcela jedinečný a efektivní.

Dynamická výměna oleje v automatických převodovkách Ostrava . Postaráme se o výměnu oleje ve vaší automatické převodovce.

Ukázka z výměny

Dynamickou výměnu oleje provádíme na špičkovém stroji Magneti Marelli
Provádíme

Evropské vozy

BMW, Audi, Volkswagen, Peugeot, Citroen, Seat, Škoda, Fiat, Ford, Renault a další

Americké vozy

Ford, Dodge, Chevrolet, Lincoln, Cadillac, Chrysler a další

Asijské vozy

Nissan, Honda, Lexus, Hyundai, KIA, Suzuki, Mitsubishi, Mazda, Toyota, Subaru a další

Britské vozy

Land Rover, Mini Cooper, MG, Jaguar, Morgan a další

Jak proces probíhá?

1. Připojíme zařízení k zahřáté převodovce

2. Mazací systém automatické převodovky se čistí prostředky (přidávanými do staré kapaliny).

3. Odstraňujeme starý olej spolu s čistícími prostředky („vypouštěním“ použité kapaliny pomocí čerpadla při zavádění nového – bez rizika „suchého“ chodu krabice).

4. Nový olej nahrazuje použitý olej. Tento proces vyžaduje asi o 3 litry více oleje, než je kapacita převodovky. Tento přídavný olej se používá k úplnému odstranění použité kapaliny.

5. Vyměňujeme filtr převodovky (ne každá automatická převodovka má vyměnitelný filtr).

6. Zkontrolujeme hladinu maziva v převodovce.

7. Přizpůsobení převodovky novým pracovním podmínkám (prováděno pomocí diagnostiky). Aby byly zachovány správné pracovní podmínky, je třeba vyměnit olej v automatické převodovce nejméně každých 50 000 km!

Ceník dynamické výměny oleje

 Proces výměny je časově náročný a samotná výměna zabere 4-8 hodin podle druhu převodovky. Kontakujte nás pro nacenění Vašeho typu převodovky.

Ceník podle značek