Bohumín, Čs. armády 360

Pudlov - blízko sjezdu z D1

+420 778 082 405

tomas@mroauto.cz

Po - Pá: 7:00 - 16:00

V SOBOTU 7:00-12:00

AUTOMATICKÉ PŘEVODOVKY

Provádíme dynamickou výměnu oleje ve většině typů běžně používaných automatických převodovek. Díky spolupráci s přední společností Magneti Marelli jsme zahrnuli tento důležitý úkon také mezi naše služby. Pořídili jsme nový špičkový stroj, který Vaší převodovce dopřeje prvotřídní péči a tak pomůže výrazným způsobem prodloužit životnost i správnou funkčnost Vaší automatické převodovky. Používáme také nejvhodnější oleje pro danou převodovku.

Jak dlouho výměna trvá?

Proces výměny není příliš časově náročný a tak nebudete několik dní bez svého vozu. Pro aktuální info o délce výměny, nás prosím kontaktujte. Obvyklé 3-5 h.

Kolik výměna stojí?

Cena výměny oleje se liší podle typu převodovky a značky vozu. Níže najdete orientační ceník pro běžně používané převodovky a značky.

Jak často měnit olej?

Automobilky mnohdy tvrdí, že je náplň v převodovce doživotní (cca 200 000km), ale realita je taková, že se doporučuje výměna co 50 000km.

Zvládneme i Vaši převodovku?

Pravděpodobně ano, díky špičkovému stroji Magneti Marelli umíme provést výměnu na většine užívaných automatických převodovek.

Objednejte se na výměnu

Pokud máte zájem o více informací, cenovou nabídku nebo se chcete objednat na výměnu oleje, kontaktujte nás. Dynamický proplach automatické převodovky Ostrava. Výměna oleje v automatické převodovce s proplachem.

Nechejte si vyměnit olej v automatické převodovce u specialistů! 

Proces dynamické výměny oleje v automatické převodovce (ASB) umožňuje kompletní výměnu veškerého oleje v systému. Při běžném způsoby výměny, tedy pomocí gravitace dojde k výměně pouhých 40-60% oleje. Zbytek kapaliny zůstane ve vodičích, ovladači a převodníku. Takže při této běžné výměně dojde spíše k naředění starého oleje novým. V tomto je proces dynamické výměny zcela jedinečný a efektivní.

Dynamická výměna oleje v automatických převodovkách Ostrava . Postaráme se o výměnu oleje ve vaší automatické převodovce.

Ukázka z výměny

Dynamickou výměnu oleje provádíme na špičkovém stroji Magneti Marelli
Provádíme

Evropské vozy

BMW, Audi, Volkswagen, Peugeot, Citroen, Seat, Škoda, Fiat, Ford, Renault a další

Americké vozy

Ford, Dodge, Chevrolet, Lincoln, Cadillac, Chrysler a další

Asijské vozy

Nissan, Honda, Lexus, Hyundai, KIA, Suzuki, Mitsubishi, Mazda, Toyota, Subaru a další

Britské vozy

Land Rover, Mini Cooper, MG, Jaguar, Morgan a další

Jak proces probíhá?

1. Připojíme zařízení k zahřáté převodovce

2. Mazací systém automatické převodovky se čistí prostředky (přidávanými do staré kapaliny).

3. Odstraňujeme starý olej spolu s čistícími prostředky („vypouštěním“ použité kapaliny pomocí čerpadla při zavádění nového – bez rizika „suchého“ chodu krabice).

4. Nový olej nahrazuje použitý olej. Tento proces vyžaduje asi o 3 litry více oleje, než je kapacita převodovky. Tento přídavný olej se používá k úplnému odstranění použité kapaliny.

5. Vyměňujeme filtr převodovky (ne každá automatická převodovka má vyměnitelný filtr).

6. Zkontrolujeme hladinu maziva v převodovce.

7. Přizpůsobení převodovky novým pracovním podmínkám (prováděno pomocí diagnostiky). Aby byly zachovány správné pracovní podmínky, je třeba vyměnit olej v automatické převodovce nejméně každých 50 000 km!

Ceník dynamické výměny oleje

 Proces výměny je časově náročný a samotná výměna zabere 4-8 hodin podle druhu převodovky. Kontakujte nás pro nacenění Vašeho typu převodovky.

Ceník podle značek
Automatická převodovka, Výměna oleje v automatické převodovce, Profesionální výměna oleje, Olej pro automatickou převodovku, Dynamická výměna oleje, Servisní služby pro převodovku, Odborník na výměnu oleje, Převodový olej, Automatická převodovka, Syntetický olej pro převodovku, Automatické převodovky, Servisní služby pro převodníky, Dynamický servis oleje, Profesionální služby pro převodovku, Rychlá výměna oleje v automatické převodovce, Olej pro automatické převodovky, Převodový olejový, Olej vysoké kvality, Výměna oleje v automatickém převodovém automatu, Servis převodovky a oleje, Specialisté na výměnu oleje v automatické převodovce, Olej pro dynamickou výměnu, Olej pro automatické převodovky, Profesionální servis výměny oleje v převodovce, Olej pro automatickou převodovku, Servis převodovky a oleje, Služby výměny oleje v automatickém převodovém automatu, Olej pro dynamickou výměnu, Přesná výměna oleje v automatickém převodovém automatu, Rychlý servis převodovky.