Bohumín, Čs. armády 360

Pudlov - blízko sjezdu z D1

+420 778 082 405

tomas@mroauto.cz

Po - Pá: 7:00 - 16:00

V SOBOTU 7:00-12:00

SERVIS A PLNĚNÍ KLIMATIZACE

Vybavili jsme náš MRO AUTO servis nejmodernějšími zařízeními pro poskytnutí prvotřídní péče o klimatizaci ve Vašem voze. Kromě samotného plnění chladiva do oběhu klimatizace zajišťujeme také důkladnou dezinfekci ozonem a kompletní servis v případě úniku chladiva včetně dohledání místa úniku. Dezinfekci a plnění klimatizace provádíme zpravidla na počkání.

Jak dlouho servis zabere?

Provádíme čištění a plnění chladícího okruhu včetně jeho důkladné dezinfekce ozonem a test správné funkčnosti celého systému. Kompletní servis klimatizace provádíme na počkání a zabere přibližně 45 minut.

Kolik plnění klimatizace stojí?

Provádíme profesionální dezinfekci ozonem moderními přístroji a následné plnění chladiva za 800,- Kč. V ceně není zahrnuto chladivo v ceně 3,- Kč za 1 gram. V případě běžného servisu funkční klimatizace se doplňuje do 200 gramů chladiva (přibližně 600,- Kč).

Dezinfekce ozonem

Jedná se o mikrobiologickou dezinfekci, která je velmi účinná. Zařízení vytváří ozón, který ničí bakterie, plísně, viry a ostatní organismy. Jde o ověřený a bezpečný způsob dezinfekce nejen klimatizace, ale také celého Vašeho vozu.

Jak často doplňovat chladivo?

Servis klimatizace je doporučen provádět jednou ročně, ideálně v jarním období, než se začne klimatizace na plno využívat v parných dnech. Současně je doporučena také desinfekce chladícího okruhu od nežádoucích bakterií a výměna pylového filtru, který bez problému dodáme v rámci skladových zásob.

Objednejte se na kontrolu klimatizace

Pokud máte zájem o více informací k výměně, ceně nebo se chcete na servis klimatizace objednat, kontaktujte nás.

Dezinfekce ozónem, plnění chladiva, diagnostika, řešení možných závad či úniků chladiva.

Nechejte starost o funkčnost klimatizace na specialistech.
A vy si naplno užívejte příjemně chladivý vzduch bez bakterií. 

Začneme tím, že z oběhu klimatizace odsajeme veškeré staré chladivo, čímž se zbavíme mechanických nečistot a vlhkosti, poté provedeme vakuaci ke kontrole těsnosti celého systému a nakonec doplníme olej PAG, který v chladicím systému slouží k mazání klima kompresoru. Chladící okruh plníme chladivem R134a nebo  HFO1234yf 1g a otestujeme také funkčnost Vaší klimatizace.

Provádíme kompletní servis v případě, že v oběhu nalezneme jakoukoli netěsnost nebo třeba nefunkčnost klima kompresoru. Díky naším velkým skladovým zásobám máme většinu potřebných dílů k veškeré opravě skladem, případně zajistíme do 24 hodin jejich expresní naskladnění. 

Jsme Vaši specialisté na kompletní, kvalitní ale levný servis klimatizací v Ostravě.

Ukázka ze servisu

Prvotřídní servis a plnění klimatizace zajišťujeme přístroji značky WAECO a MAGNETTI MARELLI.
Zvládáme jakékoli značky vozů

Evropské vozy

BMW, Audi, Volkswagen, Peugeot, Citroen, Seat, Škoda, Fiat, Ford, Renault a další

Americké vozy

Ford, Dodge, Chevrolet, Lincoln, Cadillac, Chrysler a další

Asijské vozy

Nissan, Honda, Lexus, Hyundai, KIA, Suzuki, Mitsubishi, Mazda, Toyota, Subaru a další

Britské vozy

Land Rover, Mini Cooper, MG, Jaguar, Morgan a další

Jak servis klimatizace probíhá?

1. Pomocí profesionálních zařízení MAGNETTI MARELLI provedeme důkladnou dezinfekci OZONEM

2. Z chladícího okruhu odsajeme staré chladivo, čímž systém zbavíme všech nečistot a vlhkosti.

3. Provedeme důkladnou vakuaci, která slouží k základní kontrole těsnosti a zbavení případných zbytků vlhkosti systému.

4. Doplníme olej PAG, který je v systému rozptýlen v chladícím médiu a slouží k mazání klima kompresoru. Na přání je možné doplnit i UV kontrastní látku pro určení zdroje případného úniku chladiva klimatizace.

5. Pokud je vše v naprostém pořádku, začneme plnit klimatizaci chladivem R134a nebo  HFO1234yf 1g   pomocí špičkového profesionálního přístroje značky WAECO.

6. Provedeme finální kontrolu celého systému a otestujeme jeho funkčnost.

Ke každému plnění klimatizace dostanete vždy podrobný protokol s množstvím odsátého a nově naplněného chladiva včetně množství použitého oleje.

Ceník dezinfekce a plnění

Cena dezinfekce a plnění chladiva je 700,- Kč. V této ceně není zahrnuto chladivo do klimatizace, jehož cena je 2,- Kč (R134a) nebo 7kč  (chladivo HFO1234yf 1g)  za 1 gram. Při běžném servisu funkční klimatizace se používá do 200 gramů chladiva – 200 g = 400,- Kč.(R134a)  Tato částka se ale liší dle typu vozidla. Například Škoda Octavia má plnou náplň chladiva přibližně 500 g.

Běžný servis klimatizace provádíme běžně zpravidla na počkání