Bohumín, Čs. armády 360

Pudlov - blízko sjezdu z D1

+420 778 082 405

tomas@mroauto.cz

Po - Pá: 7:00 - 16:00

V SOBOTU 7:00-12:00

antikorozní nástřik podvozku

V našem MRO AUTO servisu ochráníme i Váš vůz před nežádoucími vlivy, které může představovat třeba posypová sůl využívaná v zimním období k údržbě silnic. Kromě ošetření podvozku se postaráme také o ochranu karoserie a ošetření dutin, ve kterých se drží nečistoty, způsobující korozi. Antikorozní nástřik a celkovou ochranu podvozku a karoserie provádíme špičkovými přípravky na bázi vosku a asfaltu, které zajistí skvělou odpudivost vody a perfektní odolnost proti mechanickému opotřebení.

Proč řešit antikorozní nástřik?

Důvodů je několik. Tím hlavním je celkově dobrý stav vozidla. Zkorodovaný podvozek ztrácí pevnost, což může mít negativní následky v případě nehody. Také v rámci pravidelné technické kontroly bude koroze na podvozku problémem pro Váš vůz.

Jaká je cena za antikorozní nástřik?

Ceny se u jednotlivých typů vozidel liší. Cenové kategorie se dělí dle velikosti vozu - jeho celkové délky, tedy menší osobní auta do 4 metrů (např. Fabia), 4 - 4,5 metrů (např. Rapid) a podobně. Tabulku s cenami jsme Vám rozepsali o kousek níže.

Jak dlouho trvá aplikace?

Aby byla aplikace provedena důkladně a byly dodrženy veškeré postupy, je potřeba vůz nechat v našem servisu po dobu tří dnů. Po nástřiku musí vozidlo stát, aby nástřik zaschnul. Konkrétní postup aplikace si můžete přečíst v odstavci níže.

Pro jaké vozidla je nástřik vhodný?

Ochranný nástřik podvozku je vhodný pro všechny typy vozidel jakéhokoliv stáří. Pokud vlastníte nový či zánovní vůz, ochranným nástřikem si zajistíte dlouhodobě skvělý stav. U staršího auta naopak obnovíte žádoucí vzhled podvozku.

Objednejte se na antikorozní nástřik podvozku

Pokud máte zájem o více informací k antikoroznímu nástřiku, ceně pro Váš vůz nebo se chcete na aplikaci objednat, kontaktujte nás.

Nechejte starost o ošetření karoserie Vašeho vozu na specialistech.

Jak probíhá ochrana podvozku a dutin?

1. Podvozek vozidla mechanicky očistíme od povrchové koroze a nečistot, následně jej umyjeme tlakem vody a necháme zaschnout.

2. Demontujeme veškeré plastové kryty, kola. Kabeláže a konektory se zakryjí ochrannou páskou. Ošetříme odřené či otlučené místa na podvozku a karoserii.

3. Na zakrytém vozidle a odstrojených dílech na podvozku provedeme několika vrstvý nástřik podvozku vysokým tlakem bez použití vzduchu. 

4. Aplikovaný nástřik se nechá pořádně zaschnout. Následně probíhá zpětná montáž všech odstrojených dílů z karoserie vozidla.

Ukázka ze servisu

Precizní antikorozní ochrana podvozku Vašeho vozidla.

Ceník za antikorozní nástřik podvozku

Cena za nástřik podvozku se odvíjí především od velikosti vozidla. 
Menší vozidla (např. Škoda Fabia) s cenou od 4 000 Kč
Střední vozidla (např. Škoda Rapid) s cenou od 4 500 Kč
Větší vozidla (např. Škoda Octavia, Superb) s cenou od 5 000 Kč
SUV (např. Škoda Kodiaq) s cenou od 6 000 Kč
Off-road vozidla (např. Toyota Hilux) s cenou od 8 000 Kč
Dodávky (např. Ford Transit) s cenou od 9 000 Kč

Na značce vozidla nezáleží

Evropské vozy

BMW, Audi, Volkswagen, Peugeot, Citroen, Seat, Škoda, Fiat, Ford, Renault a další

Americké vozy

Ford, Dodge, Chevrolet, Lincoln, Cadillac, Chrysler a další

Asijské vozy

Nissan, Honda, Lexus, Hyundai, KIA, Suzuki, Mitsubishi, Mazda, Toyota, Subaru a další

Britské vozy

Land Rover, Mini Cooper, MG, Jaguar, Morgan a další